Наша пасіка знаходиться на території Мезинського національного природного парку. Тільки смачний і якісний мед для Вас!

Бджолиний бальзам

Серцево-судинна система. Здоров'я суглобів. Жіноче здоров'я. Чоловіче здоров'я. Для спортсменів. Нирки та сечовий міхур.

Об’єм: 95 мл

Вітамінний бальзам для зміцнення судин та чоловічого здоров’я.

  • Доставка по КИЄВУ кур'єром, або самовивіз
  • Доставка по УКРАЇНІ кур'єрськими службами
  • БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ, оплата при отриманні
Ціна: 160 грн
КУПИТИ

Бджола створює своє тіло з квітки, оскільки вживає нектар та квітковий пилок як основну їжу. Найбільш цінними для людини вважаються глюкозамін та полісахариди, котрі входять до хітинового покриву бджоли. Серед них – гепарин та гепаринові сполуки, гіалуронова кислота. До складу тіла бджоли входить фермент лізоцим, котрий має антибактеріальні властивості, а також розкладає хітин до глюкозаміну. Глюкозамін з тіла бджоли – готовий будівельний матеріал для сполучної тканини організму.

Має антиоксидантні та антибіотичні властивості. Сприяє зміцненню та підтримці імунітету.

Підвищує працездатність. Ехіназіт, котрий входить до ехінацеї, діє як пеніцилін на бактерії, грибки та віруси.

Сприяє зміцненню пошкоджених стінок судин, сполучної тканини (глюкозамін з тіла бджоли приймає участь в побудові клітинних мембран), розрідженню крові, стабілізації кров’яного тиску.

Посилює тканинне дихання та сприяє спаленню жирів.

Покращує доставку живильних речовин та кисню до м’язів та хрящової тканини суглобів.

Знімає запальні процеси.

Доведено, що «Бджолиний бальзам» усуває сексуальні розлади (зменшує ерективну дисфункцію). Регулює діяльність передміхурової залози: знімає запалення; нормалізує функції, знижує частоту позивів до сечовипускання, особливо в нічний час; попереджає розвиток гіперплазії та аденоми. Крім того, препарат є високоефективним адаптогеном для лікування чоловічого клімаксу.

Благотворно впливає на серцево-судинну систему, а також сприяє зміцненню нирок.

Має протизапальну та гемостатичню дію, стимулює процеси регенерації. Є джерелом незамінних амінокислот, вітамінів, макро- і мікроелементів та інших ессенціальних біологічно активних комплексів.

Склад

Порошок з тіла бджоли медоносної (бджолиний підмор), порошок з молочка личинок трутнів Л, насичений екстракт ехінацеї пурпурної, бджолине маточне молочко, квітковий пилок (бджолине обніжжя), густа витяжка прополісу.

ТУУ-15.8-30180024-007-2003

Застосування

Дорослим помістити препарат у мірний стаканчик до позначки 5мл та довести теплою кип'яченою водою до позначки 20мл. Повторювати 2 рази на добу за 15-20 хвилин до їжі.

Перед застосуванням збовтати!

Тривалість прийому один місяць. Після двотижневої перерви повторити курс.

Протипоказання: підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Ефективність застосування препарату в дітей не встановлена, а тому не рекомендується призначати препарат дітям віком до 14 років.