Наша пасіка знаходиться на території Мезинського національного природного парку. Тільки смачний і якісний мед для Вас!

Про пасіку і про наш магазин

» Про нас

В мальовничому, екологічно чистому куточку України на території Мезинського національного природного парку знаходиться наша сімейна пасіка. Наша родина робить все для того щоб ви споживали 100% натуральний продукт, високу якість якого підтверджують з року в рік сертифікати якості Інституту Бджільництва ім. Прокоповича.

Домашній мед Київ

Наш «Домашній мед» з кожним роком знаходить все більше поціновувачів, за що ми їм дуже вдячні. Найбільшим попитом користуються ніжний акацієвий мед, запашні гречаний та лісовий.

Ми створюємо умови для відновлення організму людини завдяки поєднанню апітерапії та зеленого туризму. Втомившись від щоденної суєти галасливого міста, потерпаючи від «благ» цивілізації (неправильне харчування, стреси, шкідливі звички) ми втратили здатність жити довго та щасливо. Коли вичерпуються резерви організму ми хворіємо, з’являється втома, дратівливість, знижується працездатність. Щоб попередити та побороти ці стани починаємо пошук дієвих та безпечних засобів. І в цьому випадку нам на допомогу приходять продукти бджільництва – пилок, перга, маточне молочко, прополіс, забрус. Кожен з цих продуктів є унікальним та неповторним. Перелік їх цілющих властивостей дуже широкий, а ефективність та безпечність перевірено та підтверджено не одним поколінням, і в нашій сім’ї зокрема.

Домашній мед Київ

Бажаємо всім нам навчитися жити в гармонії з собою і природою, здоров’я та довголіття.

Раді бачити Вас за адресою: м. Київ, вул. Попудренко 65 «Базар на Лісовій” місце В 1 – 19 “Домашній мед” та острівок меду на центральному ряду, працюємо щодня з 9:00 до 20:00